PortDeBras TM -  body & mind fitness typické svou harmonií pohybů, ladností a přístupností všem bez rozdílu věku, těla i ducha! 

Jedinečné spojení nejlepšího co svět tance
a fitness přináší

Tento unikátní fitness program kombinuje funkční, dynamický a rehabilitační strečink s ladnými pohyby paží v doprovodu nádherné hudby. Řadí se tak mezi jedno z nejlepších body & mind cvičení. 

Výhodou PortDeBras TM je, že není třeba předchozích fitness ani tanečních zkušeností a dokonce nezáleží ani na vašem věku.

Díky dokonalé harmonii pohybů posiluje, rehabilituje a propojuje vaše tělo, mysl a hudbu v originální atmosféře.

PDB se inspiruje různými technikami od jógy, pilates, přes gyrotonic, gyrokinesis až po tanec. Vždy je kladen důraz na přirozené rozsahy těla v plynulém provedení, což je jeho nedílná a přirozená vlastnost (v běžném životě se všechny naše úkony odehrávají plynule - chůze, běh, zvedání břemen, házení apod.).

Proč se v PortDeBras TM hodně "mává rukama" ? :)
- V PortDeBras TM je výrazná práce paží, která slouží k tomu, aby se přebytečné napětí rozložilo do středu těla, nohou a rukou. Nahromaděná zátěž např. v oblasti beder a krční páteře se tak rozprostře do celého těla.

Není lepší cesty k poznání PortDeBras TM než vaše vlastní zkušenost. Vyzkoušejte ho v našem jedinečném podání!

PortDeBras - rozvrh lekcí

PortDeBras - Jihlava

- - - více o PortDeBras ZDE - - - Den: Úterý Čas: 19:00 - 20:00 Délka kurzu: 10 lekcí Cena: 1390Kč (jednorázové vstupné 180Kč) (aktuální stav kurzu naleznete v kalendáři na Úvodní stránce) Místo: Bodymove, Jihlava - - - mapa ZDE - - - Podmínky čerpání...
+
Vytvořeno službou Webnode