JB Dance Fitness a zumba

Co je JB Dance Fitness?

Je to styl přizpůsobený Vašim požadavkům a přáním, na základě dlouhodobého hledání nové inspirace nejen v zumbě, ale i dalších fitness a tanečních stylech. Patří mezi ně: Dance Fitness, Cardio Dance, Zumba, Aerobik, Piloxing, Port De Bras, ... Latinsko-Americké tance, Latino tance, Karibské tance, Orientální tance, Street Dance, Bounce (Twerk), Klasický tanec (balet), ... Jóga, Stretching.

Je tedy velmi pestrý, se silným důrazem kladeným na rozhýbání celého těla velmi často ničeného jednotvárným postáváním a posedáváním při nejrůznějších aktivitách našich všedních dnů, s vyváženým mixem posilování a cardio působení při zachování maximální tanečnosti, která se bohužel z mnohých lekcí jiných lektorů vytrácí. A právě proto, abyste své oblíbené hodiny vždy bezpečně rozpoznali, vytvořili jsme pro ně nový název a logo zachycující vše podstatné.

Co je zumba?

Zumba je  v současné době velmi oblíbená taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Využívá tance jako salsa, merengue, cumbia, reaggaeton, cha-cha, samba a další. Vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvářejí párty atmosféru, která Vás strhne do víru pohybu. Je to cvičení, které Vám zvedne náladu!

Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, formovat a posilnit celé tělo. Samozřejmostí je pro všechny lekce Taneční školy Aura kvalifikovaný lektor zumby.

Kombinace latino a exotických rytmů vytváří skvělou párty, na které vytancujete 500-1000 kcal za hodinu a zanechá ve Vás skvělý pocit a dobrou náladu.

Video ukázky naleznete v sekci Facebook nebo přímo na facebookové stránce Taneční škola Aura

Co na sebe a co s sebou?

Nezapomeňte si vzít pití! Někomu se bude hodit i ručník. Na sebe legíny, tepláky, volné kalhoty a tričko, tílko...to, v čem se cítíte pohodlně. Na zumbu si můžete pořídit značkové fitness oblečení. Vhodná je odpružená obuv, která trošku klouže, zabráníte tak nadměrnému namáhání kloubů. Častým návštěvnicím zuby nebo zumby doporučujeme tzv. dance snaekers (lze sehnat v tanečních obchodech). Přibalte všechny problémy, abyste je na hodině mohli hodit za hlavu!:)

Přijďte na hodiny certifikovaných instruktorů, profesionálních tanečníků, mladých sympatických lidí se smyslem pro humor. Skvělá párty, zábava a hubnutí, které nenudí!

Vytvořeno službou Webnode