JB chaiR dance

 
Krásná žena svůdně tančí s netradičním partnerem
židlí!


Přes všechny každodenní starosti a povinnosti někdy zapomínáme na naši nejdůležitější roli – roli ženy. Mít zdravé sebevědomí a vlnit se při hudbě svůdně jako mazlivá kočka je snem mnoha z nás - na chvíli se zastavit, upravit si vlasy, obléct se jako krásná tanečnice a vyjádřit tancem své nejniternější emoce. Díky nám si tento sen můžete snadno splnit!

Připravili jsme pro vás jednorázový KURZ světoznámého CHAIR DANCE, tedy tance se židlí. Již po první lekci zjistíte, že židle je váš ideální taneční partner – neodmlouvá, nejde mimo rytmus a pevně drží, kdykoliv se rozhodnete na něj položit! ;) 

Během tohoto kurzu si osvojíte ladné pohyby sestavené do krátkých choreografií na sexy hudbu. Chair dance se inspiruje mnoha směry od baletu, pilates a jógy přes latinsko – americké tance až po tance inspirované striptýzem. Pozor, na hodinách JB chaiR dance ale po vás nikdo nebude chtít se svlékat! Je důležité si uvědomit, že téměř všechny taneční směry mají svou půvabnou i vulgární stránku a našim cílem je ukázat vám tu variantu, která je vkusná i svůdná zároveň.

ROZVRH JB chaiR dance

JIHLAVA ROZVRH JB chaiR dance

- - - více o chaiR dance ZDE - - - Den: Středa Čas: 18:00 - 19:00 Délka kurzu: 10 lekcí Cena: 1390Kč (jednorázové vstupné 180Kč) (aktuální stav kurzu naleznete v kalendáři na Úvodní stránce) Místo: Bodymove, Jihlava - - - mapa ZDE - - - Podmínky...
+
Vytvořeno službou Webnode