Dnes byla spuštěna nová webová prezentace

Od roku 2001 se zabýváme tancem ve Zlínském a Jihomoravském kraji a rádi bychom se uplatnili také na Vysočině.

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Pokoušíme se Vám tak zpřehlednit nabídku současných kurzů a upozornit na nové taneční aktivity. Nabízíme lekce hromadné i individuální, rádi si připravíme originální vystoupení na plesy či firemní večírky, pro žáky základních škol a studenty středních škol vymyslíme zajímavé choreografie, dohodneme se také v případě zájmu o tradiční (i netradiční :) kurzy tance a společenského chování, ochotně poradíme začínajícím tanečníkům i těm, kteří se tanečnímu sportu již delší dobu aktivně věnují. Kontaktovat nás můžete na adrese TanecniskolaAura@seznam.cz nebo na telefonním čísle 776282530. Podrobnější informace naleznete na těchto stránkách.

Zdravíme současné zájemce o spolupráci a děkujeme jim za přízeň. Nové tanečníky vítáme!

Vytvořeno službou Webnode